Mystery Connector gezocht

Het is bijna weer zover. Project M start weer. Dit project wordt georganiseerd voor de kinderen uit groep 8 die de overstap gaan maken van de basisschool naar de middelbare school. Tijdens dit project WORDT EEN GEMEENTELID GEKOPPELD AAN ÉÉN VAN DEZE TIENERS UIT GROEP 8. Door middel van brievenschrijven of mailen moet de tiener erachter komen wie u bent. Het project duurt ongeveer 4 a 5 weken.
WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR GEMEENTELEDEN  die het leuk vinden om met dit project mee te doen. Dit mag uiteraard ook als u al eerder een keer meegedaan hebt. U kunt zich opgeven bij onze jeugdouderling Jeltje Anna Schuurman via de mail: jeltjeanna87@hotmail.com of telefonisch op nummer 06-18226300.

Overigens: het is van belang dat onze ándere jeugdouderling Ingrid Slangewal niet weet dat u zich aanmeldt. Dit omdat haar dochter meedoet en ze niet wil weten welke mystery connectors er mee doen.