Pakketten actie voor de minima in de 40-dagentijd

Pakketten actie voor de minima in de 40-dagentijd. Sociaal Steunpunt Kerken (SSK) wil ook dit jaar in ons dorp bij de minima een pakket bezorgen voor de paasdagen. Om deze pakketten gevuld te krijgen willen wij een beroep op u doen.

Tijdens de 40-dagentijd willen wij u vragen om houdbare (minimaal nog 4 weken houdbaar) producten aan te leveren. Yan deze producten zal SSK dan de pakketten maken en voor de paasdagen bezorgen bij de minima. Door de samenwerking van de plaatselijke kerken en SSK kunt u de producten inleveren bij zowel de Brugkerk, de GKV kerk en bij de RK kerk. Dit kan tijdens de reguliere diensten van 15 maart, 22 maart, 29 maart en 5 april.

Dankzij de medewerking van de Coop kunnen wij gebruik maken van een aantal winkelwagens en zal er ook vanaf 14 maart een winkelwagen voor de actie in de Coop staan waarin u de producten voor de minima kunt doen. Doet u ook mee?