Pakketten actie in de 40 dagen tijd voor de minima


Deze week, tot maandag 26 maart, kunt u nog houdbare producten inleveren bij de kerken of bij de Coop. Er zijn bijna 50 adressen in en rond ons dorp die in aanmerking komen voor een pakket. Doet u ook mee om er weer een geslaagde actie van te maken voor de minima?               Namens de minima alvast hartelijke dank.

Sociaal Steunpunt Kerken (SSK) wil ook dit jaar in ons dorp bij de minima een pakket bezorgen voor de paasdagen. Om deze pakketten gevuld te krijgen willen wij een beroep op u doen. Tijdens de veertigdagen tijd willen wij u vragen om houdbare (minimaal nog 5 weken  houdbaar) producten aan te leveren. Van deze producten zal SSK dan de pakketten maken en voor de paasdagen bezorgen bij de minima. Door de samenwerking van de plaatselijke kerken en SSK kunt u de producten inleveren bij zowel de RK kerk, de GKV kerk en bij de Brugkerk. Dit kan op de zondagen 4, 11, 18 en 25 maart 2018, voor of na de diensten. Dankzij de medewerking van de Coop kunnen wij gebruik maken van een aantal winkelwagens en zal er ook vanaf 3 maart een winkelwagen voor de actie in de Coop staan waarin u de producten voor de minima kunt doen.  Doet u ook mee? Namens de minima alvast hartelijke dank. Sociaal Steunpunt Kerken